Skarpety
Odzież kompresyjna Odzież medyczna Skarpety kompresyjne

Skarpety kompresyjne – propozycja dla wszystkich prowadzących siedzący tryb życia

Pozycja siedząca nie sprzyja swobodnemu przepływowi krwi w naszych nogach. Ile razy po wielu godzinach siedzenia czy jazdy nasze nogi były opuchnięte i obolałe, a Ty nie wiedziałeś dlaczego? Pomimo siedzenia, czujemy się, jakbyś przeszli nie wiadomo ile kilometrów, prawda? Jeśli chcesz pożegnać się z tym nieprzyjemnym uczuciem, koniecznie zainwestuj w skarpety kompresyjne, które nie tylko poprawiają krążenie w sytuacji wielogodzinnego siedzenia, ale także zapobiegają chorobom układu krążenia, takim jak obrzęki, żylaki czy zakrzepica. Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak działają.

Działanie skarpet medycznych

Wysokiej jakości skarpety kompresyjne dozują ucisk, dzięki czemu przyspieszają transport powrotny krwi do serca, za sprawą czego zapobiegają zakrzepicy. Wysoka zawartość elastanu z kolei sprawia, że skarpety idealnie dopasowują się do nogi. W rezultacie nasze nogi nie są ani za słabo, ani za mocno ściśnięte, a ucisk zmniejsza się w kierunku kolana. Ponadto, nasze skarpety kompresyjne zostały wzbogacone o właściwości antybakteryjne i termoregulacyjne, dzięki którym będziesz czuł się w nich komfortowo niezależnie od sytuacji i pory roku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą skarpet medycznych, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcja obejmuje skarpety w klasycznych kolorach, jak cielisty i czarny, ale także w innych, bardziej ekstrawaganckich kolorach. Pożegnaj się więc z bólem nóg i zamów nasze skarpety już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *