Pończochy
Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe – sprawdzona broń w walce o zdrowe nogi!

Podkolanówki uciskowe to produkt skierowany zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wyróżniamy dwa typy tego rodzaju bielizny:

  • Leczniczy – stworzoną z myślą o tych, którzy już borykają się z chorobami krążenia nóg, ich nogi są często obrzęknięte i bolą,
  • Profilaktyczny – typ dla osób, które jeszcze nie mają poważniejszych problemów z nogami i nie chcą ich mieć. Sporadycznie pobolewają je nogi, ale nie pojawiają się jeszcze na nich żadne zmiany, na przykład w postaci żylaków.

 

Do produkcji naszych podkolanówek medycznych używamy najwyższej jakości materiałów, takich jak poliamid, bawełna, nylon czy elastan, dzięki którym nasze wyroby są niesamowicie miękkie i elastyczne. Ponadto, dodaliśmy do nich włókna, które mają działanie antybakteryjne i antygrzybiczne, co sprawi, że będziesz mógł czuć się w nich komfortowo niezależnie od sytuacji i pory roku.

Szeroka oferta podkolanówek medycznych

W naszej kolekcji znajdziecie produkty typu unisex, które są przeznaczone dla wszystkich, niezależnie od płci. Dostępne są modele w neutralnych kolorach jak cielisty, czarny, brązowy, carbob, antracyt, granatowy, czekoladowy czy biały, a dla bardziej wymagających i lubiących ekstrawagancję przygotowaliśmy kolekcję Sigyaris Magic. To linia dedykowana Paniom, lubiącym łączyć zdrowie z byciem atrakcyjną, a także będącym nieobojętnym na sprawy związane z modą.

Nie zwlekaj więc, zdrowie nie poczeka! Zamów swoje podkolanówki uciskowe już dzisiaj!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *