Pończochy
Odzież kompresyjna Odzież medyczna Podkolanówki uciskowe

Podkolanówki uciskowe – kompresjoterapia dostosowana do Twoich potrzeb

Podkolanówki uciskowe to produkt dla osób mierzących się ze zmianami wynikającymi z nieprawidłowego krążenia w obrębie nóg. Na naszej stronie znajdziecie te produkty tylko od najlepszych producentów i stworzone z wysokiej jakości materiałów, takich jak: bawełna, nylon, poliamid czy elastan. Taka struktura materiału zapewnia im miękkość i elastyczność. Podkolanówki przeciwyżylakowe dzielą się na profilaktyczne, służące zapobieganiu powstawaniu zmian w obrębie nóg, a także na lecznicze, podzielone na 3 klasy ucisku, którą należy dobrać wedle zapotrzebowania. Czytajcie dalej, by dowiedzieć się, jaka klasa będzie odpowiednia dla Was.

3 klasy ucisku podkolanówek antyżylakowych

  • 1 klasa (ucisk 18-23 mmHg) – podkolanówki tej klasy adresowane są do osób odczuwających pierwsze objawy choroby żylakowej. Jeśli nie jest Ci obce uczucie ciężkości i zmęczenia nóg oraz zauważasz już pierwsze, drobne żylaki bez obrzęku, te podkolanówki są stworzone dla Ciebie. Powinny nimi zainteresować się także kobiety w ciąży oraz osoby, które często podróżują.
  • 2 klasa (ucisk 23-32 mmHg) – produkty tej klasy przeznaczone są dla osób z chorobą żylakową, zauważających delikatny obrzęk, a także dla kobiet w ciąży z wyraźnymi żylakami ciążowymi. Zalecamy je również osobom z powierzchowną i głęboką zakrzepicą żylną, przewlekłą niewydolnością żylną, zespołem pozakrzepowym i obrzękiem pourazowym. Przydadzą się również osobom w stanach pooperacyjnych, w terapii wygojonego owrzodzenia żylnego, a także w profilaktyce zakrzepicy żył głębokich i obrzęków.
  • 3 klasa (ucisk 34-36 mmHg) – podkolanówki uciskowe z najmocniejszą siłą kompresji. Adresowane są dla osób z wyraźnymi żylakami, silnym obrzękiem oraz przewlekłą niewydolnością żylną. Przyniosą również ulgę tym z aktywnymi i powracającymi owrzodzeniami, obrzękami pourazowymi i limfatycznymi.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą podkolanówek antyżylakowych na naszej stronie, gdzie znajdziecie wszystkie klasy tych produktów leczniczych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *